Fiyat Politikamız

S&R OTUR UZAN TESTİ ESNEKLİK ÖLÇÜM SEHPASI
Ürün Fiyatımız:
500 TL. + %18 KDV'dir.


HESAP BİLGİLERİMİZ

Banka: İş Bankası

Şube: Caddebostan Şubesi (1082)
Hesap No: 680308
IBAN No: TR720006400000110820680308
Alıcı: Musa İnanoğlu


SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA!..

Sipariş etmiş olduğunuz otur uzan testi esneklik ölçüm sehpası, ödeme işlemlerinizin tamamlanmasından sonra en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 

Kargo ücreti alıcıya aittir. 

Gönderimlerimiz PTT Kargo ile yapılmaktadır. Tercih ettiğiniz veya anlaşmalı olduğunuz kargo firması var ise lütfen belirtiniz. 

Otur uzan testi esneklik ölçüm sehpasının gönderimi "Kontrollü Teslimat" şeklinde yapılmaktadır. Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Hasarlı çıkan otur uzan testi esneklik ölçüm sehpası için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız. Örneğin, "Koli taşıma ve yükleme aşamasında hasar meydana gelmiştir." Önemli: Hasar Tespit Tutanağı tutulmadığı takdirde hiçbir hak talep edememekteyiz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

  • EFT
  • Havale
  • Elden Ödeme (sadece ofisimizden teslim alımlar için geçerlidir.)
  • Kredi Kartı (Aşağıda belirtilen e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişleriniz için geçerlidir. E-ticaret sitelerinde yansıtılan komisyondan dolayı fiyatlarımız farklılık göstermektedir.) Otur Uzan Testi Satın Al


 Otur Uzan Testi Esneklik Ölçüm Sehpası Satın Al

 Otur Uzan Testi Esneklik Ölçüm Sehpası Satın Al


Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra tarafımıza bilgi vermeniz işlemlerin hızlanması açısından önemlidir. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S&R Sit and Reach®

Otur Uzan Testi 
Esneklik Ölçüm Sehpası
Musa İnanoğlu
0541 213 02 08

www.sitandreach.com.tr
info@sitandreach.com.tr