Hizmetlerimiz

TEST EKİPMANLARI
Kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı otur uzan testi esneklik ölçüm sehpasını satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

S&R Sit and Reach® ve KSA® Kids Sports Academy olarak 13 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile profesyonel olarak spor eğitimi ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


FİZİKSEL UYGUNLUK ÖLÇÜMÜ
S&R Sit and Reach® Otur Uzan Testi Fiziksel uygunluk testleri kısa zaman içerisinde, çocukların durumlarını değerlendirmeyle ilgili düşünceler ve yeni bilgiler vermelerinin yanı sıra, gerektiği takdirde toplumun genelini kapsayan uygulamalarda yeni düzenlemeler yapma imkanı vermektedir. Her bir çocuk için fiziksel uygunluğun ölçülmesi, vücutlarına karşı olumlu bir yaklaşım geliştirmelerine yardım ederken, kendi fiziksel durumlarıyla ilgili bilgi edinmelerini sağlamakta ve bu nedenle fiziksel uygunluklarını geliştirmeyi motive etmektedir. Testler aynı zamanda, velilere, çocuklarının fiziksel uygunluklarıyla aktif olarak ilgilenebilme imkanı vermektedir.


S&R WEB
Sistem üzerinden eklenen verilerin online olarak S&R® WEB programına aktarılarak verilerin analiz edilmesi, görüntülenmesi, saklanması ve raporlanmasını sağlayan komplike bir sistem sunmaktadır.